Partneři
Kotva

  

   

  

 

  

   

 

PROJEKTY
Aktuality
Co je nvého?
6.12.2019

Na blogu školy a v sekci Úspěchy žáků si můžete přečíst články o tom, co se událo za poslední dobu. A nebylo toho málo.

Informace vedoucí školní jídelny
19.11.2019

Přečtěte si informace vedoucí školní jídelny o placení stravného na měsíc prosinec 2019. Informace najdete v sekci Blog školy a také v sekci Jídelna -> Informace vedoucí školní jídelny.

EŽK - známky - web
18.10.2019

ZNÁMKY JSOU STÁLE PŘÍSTUPNÉ PŘES APLIKACI V MOBILU.

Omlouváme se, že se Vám mometálně nezobrazují známky žáků, pokud do systému přistupujete přes internetový prohlížeč (přes počítač). Tento problém způsobila poslední aktualizace systému Bakaláři a problém řešíme.

Děkujeme za pochopení.

odkaz na aplikaci pro mobily

Mapa webu

Čert, anděl i Miluláš mají napilno

Vloženo: 6.12.2019 | Autor: Bímová | Zobrazeno: 141x
Ve čtvrtek 5. 12. 2019 se žáci 9. ročníků Základní školy Na Příkopech převlékli do masek čertů, andělů a Mikulášů a vyrazili obhlídnout svůj revír.

Hodné, pracovité a hračky si uklízející robátka se neměly čeho bát. O něco hůř na tom byli zlobivci. Když uviděli čerty, couvali ke zdi, schovávali se pod stůl nebo hledali ochranná křídla paní učitelek ve školce.

Ve všech 3 navštívených mateřských školkách byl průběh naší mikulášské návštěvy velice podobný. Po počátečním zaražení malých špuntů, se začali postupně osmělovat a nakonec došlo i na malý taneček s andělem i čertem. A když děti zazpívali secvičené písničky a vánoční koledy, dostaly sladkou odměnu. Úplně nakonec se ti nejodvážnější předškoláci vyfotili s tím nejstrašidelnějším čertem.

Buďte hodní, příští rok si všechny zase zkontrolujeme.tongue-out

Za všechny pekelníky I. Schücková